https://fargonpozyczki.pl/szybkie-pozyczki-gotowkowe/ - Szybkie pożyczki gotówkowe

DANE FIRMY:


  • Telefon: 512 165 784
  • Domena: https://fargonpozyczki.pl/
  • Nazwa: NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Adres: Wągrowska 6
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 61-369Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Współcześnie działające w Polsce banki, choć kuszą często reklamami, zachęcającymi do wzięcia kredytu, w istocie bardzo restrykcyjnie traktują potencjalnych kredytobiorców. Szczególnie podejrzliwie traktowani są wszyscy, którzy potrzebują większych kwot, na przykład kredytu hipotecznego, potrzebnego do usamodzielnienia się.

Jeżeli mamy jakiekolwiek zaległości w opłatach eksploatacyjnych naszego mieszkania, lub na przykład zalegamy z ratą za sprzęt AGD/RTV – na pewno nie otrzymamy kredytu, na którym nam zależy.

Na szczęście – istnieje opcja, jaką są szybkie pożyczki gotówkowe, które można uzyskać online. Jednym z wartych bacznej uwagi serwisów internetowych, które pośredniczą w pożyczkach prywatnych, jest fargonpozyczki.pl. Fargonpozyczki.pl to konkurencyjna, szybko działająca i nowoczesna platforma, dzięki której wiele osób uzyskało potrzebną gotówkę.

Data dodania: 01-10-2017

Dodaj Opinie

erididi dodał komentarz 2018-03-28 14:38:53 Ocena 4

Dzięki temu serwisowi udało mi się uzyskać szybką pożyczkę gotówkową, jak potrzebowałem pieniędzy na naprawę mojego samochodu. Dobrze, że taka platforma istnieje w internecie. ;)

FIRMY W OKOLICY:


NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

Poznań

2Koła & Ski

Suchy Las / Poznań

Di Selentino

Poznań