Masaż i fizjoterapia - BM Warszawa

DANE FIRMY:


  • Telefon: 501374437
  • Domena: https://klinikagoclaw.pl/
  • Nazwa: BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
  • Adres: Jana Nowaka Jeziorańskiego 8
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 03-984Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Niestety, nasze ciało nie zawsze spisuje się dokładnie tak, jak byśmy tego chcieli. Często zaczynają nas boleć mięśnie czy inne części. Bez odpowiedniej ingerencji, nie uda się pokonać bólu, a branie środków przeciwbólowych jedynie sprawi, że ból zostanie zamaskowany, a jego przyczyna wciąż pozostanie nienaruszona. 

W sytuacjim, w której i Tobie od jakiegoś czasu coś dolega, warto się zapisać na masaż, bo odpowiednio przeprowadzona fizjoterapia w Warszawie może sprawić, że ból nie tylko przestanie istnieć, ale też uda się dotrzeć do jego przyczyny, która również zostanie wyeliminowana. 

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? To spójrz na stronę klinikagoclaw.pl, gdzie przygotowane zostały szczegółowe informacje na temat fizjoterapii, na którą już teraz możesz się zapisać. Wybierz dogodny dla siebie termin i ciesz się pełnią swojego zdrowia. 

Data dodania: 02-04-2018

Dodaj Opinie

Maurycy Baran dodał komentarz 2018-09-07 08:14:37 Ocena 3

Masaże wykonywane w gabinecie BM są bardzo profesjonalne, masażyści i masażystki to osoby wykwalifikowane w danych dziedzinach fizjoterapii oraz masażu, więc można im zaufać.

FIRMY W OKOLICY:


F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Warszawa

Firma Usługowa „SASIN”

Milanówek