http://www.lashup.pl/ - Microblading Warszawa

DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 400 33 44
  • Domena: https://www.lashup.pl/
  • Nazwa: Lash Up!
  • Adres: Kazimierzowska 46
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 02-546Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Microblading pozwala nadać brwiom atrakcyjny wygląd. Ten zabieg kosmetyczny polega na dorysowywaniu włosków na skórze. Podczas wykonywania go do warstwy kolczystej naskórka zostaje wprowadzony pigment.

Podstawą dobrze wykonanego microbladingu są umiejętności linergistki. Równie ważny jest także użyty pigment. Doświadczone osoby pracujące w salonie kosmetycznym w Lash Up posiadają odpowiednie certyfikaty stanowiące potwierdzenie ich umiejętności.

Microblading w Warszawie to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które lubią dobrze wyglądać, lecz nie przepadają za makijażem lub są uczulone na kosmetyki kolorowe.

Z cennikiem usług takich jak microblading, manicure, pedicure, zagęszczanie i przedłużanie rzęs zapoznasz się na stronie lashup.pl. Podaruj sobie trochę przyjemności i umów się na wizytę w salonie w Warszawie.

Data dodania: 04-01-2018

Dodaj Opinie

ticoret dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14 Ocena 4

Przyznam się, że nie spotkałam się jeszcze z czymś takim, jak microblading, ale chętnie z niego skorzystam. Tym bardziej, że mieszkam w Warszawie i dla mnie to żaden problem wpaść do Lash Up!.

FIRMY W OKOLICY:


F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Warszawa

Firma Usługowa „SASIN”

Milanówek