Rolety aluminiowe Opolskie

DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 77 465 11 31
  • Domena: http://sedom.com.pl/
  • Nazwa: SEDOM
  • Adres: Jacka 1A
  • Miejscowość: Biestrzynnik koło Opola
  • Kod pocztowy: 46--04Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Wyjeżdżasz niedługo na urlop i martwisz się, że Twój dom może się stać łatwym łupem złodziei? Nie masz w pobliżu nikogo, komu mógłbyś powierzyć opiekę nad swoją posesją? Jeżeli wyjazd ma się odbyć w czasie dłuższym niż trzy tygodnie, to zdążysz jeszcze założyć estetyczne i doskonale chroniące dom rolety aluminiowe, które w opolskim produkuje firma Sedom. Nie będzie to nadzwyczajnie duży wydatek, a dom zyska nie tylko zabezpieczenie przed włamaniem, ale także zimnem i upałem.

Wspomniane wyżej przedsiębiorstwo w bardzo krótkim czasie, bo od siedmiu do czternastu dni, wykona dla Ciebie zamówione rolety, a Ty będziesz mógł spokojnie pozostawić dom bez opieki i wyjechać na odpoczynek.

Aluminiowe skrzynki i profile kurtyny wykonane są z trwałego aluminium, które można malować na różne kolory w zależności od życzenia klienta. Dzięki temu każdy może dopasować rolety do istniejącej już stolarki i elewacji. Możesz zdecydować się na system wnękowy, w którym rolety najlepiej się prezentują, ale bez problemu można je zamontować na ścianie.

Data dodania: 17-09-2018

Dodaj Opinie

Kaja Makowska dodał komentarz 2019-03-07 11:16:32 Ocena 5

Rolety aluminiowe oferowane przez firmę Sedom to bardzo dobra inwestycja w nasze nowe mieszkanie.

FIRMY W OKOLICY:


Football Freestyle Dawid Pajor

Wrocław

Smaczna Paczka

Katowice

2Koła & Ski

Suchy Las / Poznań